سبد خرید کوچک

شامپو بچه

شامپو بچه همان‌طور که از اسمش انتظار می‌رود، شامپوی ملایم‌تری است. درنظر داشته باشید که پوست و موی بچه‌ها لطیف‌تر و حساس‌تر است، به همین دلیل در فرمول شامپو بچه از مواد شیمیایی کم‌تر و ملایم‌تری نسبت به شامپوهای معمولی که در بازار وجود دارند، استفاده شده است. شامپو بچه به جز استفاده معمولش ( که همان شستشوی موی بچه‌هاست ) در بین بزرگسالانی که موهای فر و خشک دارند هم طرفداران زیادی دارد.

انواع شامپو بچه

شاید فکر کنید شامپو بچه شامپو بچه است دیگر(!) انواع شامپو بچه کجا بود؟ ولی خب محصولات کودکان هم مانند نمونه‌های بزرگسالان انواع مختلفی دارند. بعضی‌ از انواع شامپو بچه با عصاره و روغن‌های متفاوت همراهند، بعضی بدون سولفات و بعضی دیگر ضد حساسیت هستند. در نهایت هدف استفاده هر چه کم‌تر از محصولات متعدد برای بچه‌هاست. شامپوهای چندکاره در بین انواع شامپو بچه طرفداران بیش‌تری دارد، مثل شامپو و نرم‌کننده یا شامپو و آبرسان. این روغن‌ها و عصاره‌های مختلفِ موجود در ترکیبات این محصولات هستند که خواص دو یا چند محصول را در قالب یک محصول برای شما فراهم می‌کنند.

مزایای استفاده از شامپو بچه برای موهای فر

همان‌طور که گفتیم محصولات کودکان از جمله شامپو کودک، فاقد خیلی از مواد شیمیایی است که در محصولات بزرگسالان وجود دارند، این شامپوها ملایم‌تر هستند و عموماً رطوبت‌رسانی اندکی هم دارند. موهای فر چون نسبت به سایر انواع مو جنس خشک‌تری دارند، مستعد آسیب بیش‌تری هستند، در نتیجه مؤثرترین راه برای جلوگیری از آسیب بیش‌تر، تلاش برای حفظ رطوبت و چربی طبیعی مو و البته حذف عوامل شیمیایی و محیطی است که در طولانی مدت منجر به خشکی و شکنندگی بیش‌تر موها می‌شوند. به همین دلیل تعداد زیادی از بزرگسالان، از جمله فرفری‌ها، ترجیح می‌دهند به جای شامپوهای معمولی، از شامپو بچه برای شستشوی موهای خود استفاده کنند. شانه کردن راحت‌تر موها، گره خوردن و وز شدن کم‌تر موها و درنهایت شکنندگی و موخوره کم‌تر از جمله دلایلی هستند که شامپو بچه را به گزینه مناسبی برای موهای فر تبدیل می‌کند.

بهترین شامپو بچه برای موهای فر

چه بخواهید از شامپو بچه برای شستشوی موهای خودتان استفاده کنید و چه به دنبال شامپو مناسب برای کودکتان باشید، باید اول نیازهای مو را تشخیص دهید. اگر به دنبال شامپو برای موهای خشک و کم آب می‌گردید، از محصولات آبرسان استفاده کنید؛ اگر موهایتان خشن و وز شده از ترکیب شامپو و نرم‌کننده استفاده کنید و… . بهترین شامپو بچه برای موهای فر فرمولِ ثابتی ندارد؛ جنس موهای شما، آسیب‌های احتمالی مو و بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، مشخص می‌کنند که بهترین شامپو برای موهای شما چه محصولی است.

خرید اینترنتی شامپو بچه

از مزایای خرید اینترنتی شامپو بچه یا هر محصول مراقبتی دیگری، این است که به اطلاعات مربوط به هر محصول، موجودی و قیمت روز آن، تجربه اشخاص مختلف از مصرف محصول مورد نظر شما و… دسترسی کامل و آسان دارید؛ دیگر نیازی به پرسه زدن‌های طولانی در فروشگاه‌های مختلف ندارید و در نهایت محصول مورد نظرتان را دم در منزل تحویل می‌گیرید. فروشگاه اینترنتی فرفری کلاب امکان خرید اینترنتی شامپو بچه و سایر محصولات مراقبتی را برای شما فراهم کرده است.

آخرین مطالب وبلاگجدیدترین و هیجان انگیزترین اخبار

ریزش مو بعد از کرونا
پاندمی کرونا به تنهایی کافی نبود، حالا مشکلات دیگری هم در اثر ابتلا به کرونا...