اگر شما در دسته همان مو فرفرهای خوشتیپی هستید که موهای فرفری خود را دوست دارید؛ باید روش نگه داری از موهایتان را خوب بشناسید. اگر دلتان می خواهد موهای فرفری تان را به هر حالتی که دوست دارید دربیاورید و به اصطلاح خودمانی عنان موهایتان را در دست بگیرید تا هر طرف که شما دوست دارید بنشیند، باید سیر تا پیاز محصولات مخصوص موی فر را خوب بشناسید.

اگر مو فرفری هستید و اگر دنبال محصولات مخصوص موی فر هستید ،خواندن این مقاله و آشنا شدن با محصولات موی فر با کیفیت را به شما پیشنهاد می کنیم. خواندن این مقاله را از دست ندهید.

شامپوهای مخصوص موی فر منتظر شما هستند

اگر شما فکر می کنید موهای فر، موهای بدقلقی هستند و درحمام به درستی شسته نمی شوند، سخت در اشتباهید. گاهی موهای فر خشک، وز و یا دچار شکنندگی می شوند شاید به این دلیل که موهای فر بیشتر از بقیه انواع مو به مراقبت نیاز دارند.
موفرفری ها باید بیشتر از محصولات مخصوص موی فر استفاده کنند. در وهله اول شما باید شامپوی مخصوص مناسب موی را انتخاب کنید که ضمن شست وشوی مناسب از در هم تنیدگی موهای شما جلوگیری کند. علاوه بر این شما باید شامپویی را انتخاب کنید که از شکننده شدن موهای شما جلوگیری کند.

 بهترین شامپو های مخصوص موی فر

– شامپو مخصوص موی فر” tresseme” ،کاملا به کار شما می آید و از هر محصول دیگری بی نیازتان می کند.این شامپو  از گره خوردگی موهای شما جلوگیری می کند و باعث می شود سرعت شست و شوی موهایتان کاهش پیدا کند.

شامپوی مخصوص موی فر با تخلخل زیاد ” Shea Moisture” شامپوی مناسبی است که در دسته محصولات مناسب موهای فر قرار دارد.

– علاوه بر این محصول “شامپو ضد گره aunt Jackie”  نیز شامپوی مخصوص موهای فر به شمار می آید زیرا که از گره خوردگی موهای شما جلوگیری می کند.

پیشنهاد فرفری کلاب به شما : نگهداری از موی فر | برای مراقبت از موی فر چه باید کرد؟

ماسک برای موهای فر را فراموش نکنید

پروسه شست وشوی مو در حمام همه ماجرای، زیبایی و مراقبت از موهای فرفری نیست. محصولات مخصوص فر تنوع زیادی دارند. این محصولات لطافت و درخشندگی را به موهای شما می بخشد. تا این باور را در شما تقویت کند که نگه داری موهای فر کار راحتی است.کافی است محصولات مخصوص موی فر را از فروشگاه اینترنتی فرفری کلاب سفارش دهید.

از ماسک های مخصوص موهای فر غافل نشوید و حتما آن را در سبد خرید خود بگنجانید. یادتان باشد درخشنده کردن فر موها، مرطوب کردن آن ها با ماسک بسیار موثر است و در حقیقت ماسک هاجز مهم ترین محصولات مخصوص موی فر به شمار می آیند.

ماسک مو برای موهای وز

“کیت ۶تایی موی فر As I Am” از جمله ماسک هایی است که می توانید آن را امتحان کنید. یادتان نرود آب رسانی به موها به خصوص موهای فر نیز جز محصولات مخصوص موی فر است .
– ماسک آبرسان Aussie نیز از جمله ماسک هایی است که وظیفه آبرسانی به موها را برعهده دارد و کاملا یک محصول مخصوص موهای فر است .

مهار موهای وز دار با محصولات مخصوص موی فر

موهای به دلایل زیادی دچار وز زدگی می شوند.حمام کردن با موهای داغ ،نبود رطوبت کافی ،استفاده از مواد شیمیایی ،استفاده از ابزارهای حرارتی یا قرار گرفتن در معرض نور خورشید،سبب می شوند موهای شما وز شود.اما با وجود همه عوامل نباید نقش یک آبرسان خوب را در این میان فراموش کرد.

– اسپری آبرسان و ریفرش As I Am از جمله محصولاتی است که می توان موهای وز را با آن تغذیه کرد.
– کیت موی فر نارگیل و گل ختمی shea moisture  نیز محصول مناسب دیگری است کخ مخصوص موهای فر است و آب رسان مناسبی برای محصولات شما به دست می آید.  همچنین  می توانید برای آب رسانی روزمره روغن آبرسان روزانه Cantu را نیز در بستر محصولات موی فر خودداشته باشید.
کرم موی فر نارگیل Deva Curl نیز برای حالت دهی و در خشندگی موهای فر شما محصول بسیار مناسب است.
– کرم حالت دهنده موی فر Deva Curl نیز مهار موهای شما را آسان می کند.

مراقبت از موهای فر با محصولات مخصوص موی فر

گفتن این نکته ضروری است که نگه داری موهای فر کار وقت گیری نیست. کافی است که اندکی از زمان و توجه خود را در چه در حمام و چه در خارج از حمام به موهای فر اختصاص دهید و از سبد محصولات مخصوص موی فر ،محصول مناسب موی خود را به درستی انتخاب کنید.
توجه داشته باشید درمان آسیب های ناشی از عدم مراقبت از مو هزینه بیشتری از انتخاب محصول مناسب موی فر به همراه دارد. فرفری کلاب با بهترین محصولات موی فر همیشه همراه شما مو فرفری های عزیز است.